Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Інформація від партнерів

21/08/2019Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю робіт з виготовлення брендованої продукції (включаючи дизайн макетів) для реалізації проекту*. 

Проект “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді” впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW).У Консорціум на чолі із Українською мережею за права дитини входять такі неурядові організації: Маріупольська спілка молоді, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі Містечка, та Соціальна синергія.

Читать дальше

День протидії з торгівлею людьми

30 липня - у світі відзначають День протидії з торгівлею людьми. Ця проблема залишається актуальною навіть в XXI столітті.

 Всеукраїнська акція #ПротиДІЙТоргівліЛюдьми» в м. Суми була проведена Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини", Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної Організації з Міграції та місцевих адміністрацій.

Читать дальше

Програма подвійних дипломів магістра Сумського державного університету (СумДУ, Україна) та Університету Кобленц-Ландау (Uni KO-LD, Німеччина)

Стратегічний партнер ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" - СумДУ та Uni KO-LD (Університету Кобленц-Ландау, Німеччина) запрошує на навчання в магістратуру за спеціальністю: у СумДУ – «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (програма «Інвестиції, підприємництво і стартапи»); в Uni KO-LD – «Інформаційний менеджмент» (програма «Підприємництво, технології та інноваційний менеджмент»).За результатами навчання (2 роки) видається подвійний диплом магістра СумДУ та магістра Uni KO-LD.

Читать дальше

Участь у конкурсі з надання соціальних послуг


У березні 2019 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» взяла участь у конкурсі з надання соціальних послуг із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам на 2019 рік, який було оголошено Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. 

Читать дальше

Запрошення на тренінг "Блогерство як засіб миротворчості"


Що таке комунікація? В чому різниця між блогерами та журналістами? Як громадські активісти можуть підіймати суспільно важливі питання за допомогою блогів та вирішувати їх? Які існують платформи та ресурси для ведення власного блогу? Як вигадати назву, яка інтригує, але не розкриває суті блогу? Які існують професійні стандарти блогосфери? Все це і багато іншого ми запрошуємо Вас почути та відпрацювати на практиці на тренінгу "Блогерство як засіб миротворчості".

Читать дальше

«Сприяння у формуванні та реалізації регіональної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області»


ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» знову демонструє професійну послідовність та зацікавленість у забезпеченні якісної висококваліфікованої системної та ефективної соціальної роботи з протидії торгівлі людьми, стратегічно-орієнтованої на сталий соціально-економічний розвиток територіальних громад Сумщини. 

Розпочавши ще в 2014 році боротьбу з проблемою торгівлі людьми на території Сумської області що полягає в реалізації профілактичних заходів серед молоді, сьогодні ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» бере активну участь у формуванні та реалізації соціальної політики з протидії торгівлі людьми на рівні регіону (зокрема є розробником та одним із головних виконавців розділу з Протидії торгівлі людьми в Сумській обласній програмі соціального захисту населення на 2017-2021рр.),

Читать дальше

МОМ РОЗПОЧИНАЄ ПРОЕКТ ІЗ РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ Й САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства. МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. 
Читать дальше

Круглий стіл за результатами Проекту


1 лютого 2019 року о 12.30 год. в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (зал для селекторних нарад, 3-й поверх) за адресою: Суми, пл. Незалежності, 1 відбудеться Круглий стіл за результатами Проекту "Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування" в рамках Проекту «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області» на тему: "Актуальність формування та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області" Читать дальше

Новорічний ранок


Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли здійснюються мрії. Тому 23 грудня 2018 року для вихованців КЛПЗ «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» було проведено новорічний ранок. Створенням свята для дітей займалися співробітники ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з дитячою ігровою кімнатою «Мамина радість» та за підтримки Альони Максимової, Олени Жечевої та Фонду Ганса Зайделя.


Читать дальше

Міжнародна конференція в м. Тирасполь

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, керівник ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Глоба Едуард в м. Тирасполь бере участь у Міжнародній конференції «Ефективна міжсекторна взаємодія з протидії торгівлі людьми у Південно-Східній Європі». 

Читать дальше
Загрузить еще