Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Програма подвійних дипломів магістра Сумського державного університету (СумДУ, Україна) та Університету Кобленц-Ландау (Uni KO-LD, Німеччина)

Стратегічний партнер ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" - СумДУ та Uni KO-LD (Університету Кобленц-Ландау, Німеччина) запрошує на навчання в магістратуру за спеціальністю: у СумДУ – «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (програма «Інвестиції, підприємництво і стартапи»); в Uni KO-LD – «Інформаційний менеджмент» (програма «Підприємництво, технології та інноваційний менеджмент»).За результатами навчання (2 роки) видається подвійний диплом магістра СумДУ та магістра Uni KO-LD.

Читать дальше

Участь у конкурсі з надання соціальних послуг


У березні 2019 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» взяла участь у конкурсі з надання соціальних послуг із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам на 2019 рік, який було оголошено Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. 

Читать дальше

Запрошення на тренінг "Блогерство як засіб миротворчості"


Що таке комунікація? В чому різниця між блогерами та журналістами? Як громадські активісти можуть підіймати суспільно важливі питання за допомогою блогів та вирішувати їх? Які існують платформи та ресурси для ведення власного блогу? Як вигадати назву, яка інтригує, але не розкриває суті блогу? Які існують професійні стандарти блогосфери? Все це і багато іншого ми запрошуємо Вас почути та відпрацювати на практиці на тренінгу "Блогерство як засіб миротворчості".

Читать дальше

«Сприяння у формуванні та реалізації регіональної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області»


ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» знову демонструє професійну послідовність та зацікавленість у забезпеченні якісної висококваліфікованої системної та ефективної соціальної роботи з протидії торгівлі людьми, стратегічно-орієнтованої на сталий соціально-економічний розвиток територіальних громад Сумщини. 

Розпочавши ще в 2014 році боротьбу з проблемою торгівлі людьми на території Сумської області що полягає в реалізації профілактичних заходів серед молоді, сьогодні ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» бере активну участь у формуванні та реалізації соціальної політики з протидії торгівлі людьми на рівні регіону (зокрема є розробником та одним із головних виконавців розділу з Протидії торгівлі людьми в Сумській обласній програмі соціального захисту населення на 2017-2021рр.),

Читать дальше

МОМ РОЗПОЧИНАЄ ПРОЕКТ ІЗ РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ Й САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства. МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. 
Читать дальше

Круглий стіл за результатами Проекту


1 лютого 2019 року о 12.30 год. в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (зал для селекторних нарад, 3-й поверх) за адресою: Суми, пл. Незалежності, 1 відбудеться Круглий стіл за результатами Проекту "Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування" в рамках Проекту «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області» на тему: "Актуальність формування та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області" Читать дальше

Новорічний ранок


Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли здійснюються мрії. Тому 23 грудня 2018 року для вихованців КЛПЗ «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» було проведено новорічний ранок. Створенням свята для дітей займалися співробітники ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з дитячою ігровою кімнатою «Мамина радість» та за підтримки Альони Максимової, Олени Жечевої та Фонду Ганса Зайделя.


Читать дальше

Міжнародна конференція в м. Тирасполь

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, керівник ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Глоба Едуард в м. Тирасполь бере участь у Міжнародній конференції «Ефективна міжсекторна взаємодія з протидії торгівлі людьми у Південно-Східній Європі». 

Читать дальше

Засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.20 грудня 2018 року у залі засідань Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації відбудеться засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми. 

Читать дальше

Свято наближаєтьсяНоворічні свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. Діти-сироти є, мабуть, найбільш соціально уразливою категорією населення. Тому ГО "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" в особі керівника – Едуарда Глоби, спільно з Оленою Жечевою організовує новорічні святкування в "Домі малютки" м.Суми. 

Долучитися може кожен! Потрібні подарунки та нові речі. Звіт про проведення святкування і вручення подарунків очікуйте у фото-звіті на сайті (http://ligasocsumy.com). 

Читать дальше
Загрузить еще