Громадська організація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

МОМ РОЗПОЧИНАЄ ПРОЕКТ ІЗ РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ Й САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства. МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. 
Читать дальше

Круглий стіл за результатами Проекту


1 лютого 2019 року о 12.30 год. в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (зал для селекторних нарад, 3-й поверх) за адресою: Суми, пл. Незалежності, 1 відбудеться Круглий стіл за результатами Проекту "Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування" в рамках Проекту «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області» на тему: "Актуальність формування та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області" Читать дальше

Новорічний ранок


Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли здійснюються мрії. Тому 23 грудня 2018 року для вихованців КЛПЗ «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» було проведено новорічний ранок. Створенням свята для дітей займалися співробітники ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з дитячою ігровою кімнатою «Мамина радість» та за підтримки Альони Максимової, Олени Жечевої та Фонду Ганса Зайделя.


Читать дальше

Міжнародна конференція в м. Тирасполь

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, керівник ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Глоба Едуард в м. Тирасполь бере участь у Міжнародній конференції «Ефективна міжсекторна взаємодія з протидії торгівлі людьми у Південно-Східній Європі». 

Читать дальше

Засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.20 грудня 2018 року у залі засідань Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації відбудеться засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми. 

Читать дальше

Свято наближаєтьсяНоворічні свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. Діти-сироти є, мабуть, найбільш соціально уразливою категорією населення. Тому ГО "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" в особі керівника – Едуарда Глоби, спільно з Оленою Жечевою організовує новорічні святкування в "Домі малютки" м.Суми. 

Долучитися може кожен! Потрібні подарунки та нові речі. Звіт про проведення святкування і вручення подарунків очікуйте у фото-звіті на сайті (http://ligasocsumy.com). 

Читать дальше

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво


03 грудня 2018 року було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між Сумською обласною державною адміністрацією та Спільним представницьким органом сторони роботодавців Сумської області. Читать дальше

Запрошуємо ВПО Сумської області взяти участь у опитуванні


ГО "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" спільно з  кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету проводить опитування стосовно визначення основних потреб внутрішньо переміщених осіб Сумської області. Просимо Вас відповісти на декілька запитань. Це займе декілька хвилин. Опитування анонімне і результати будуть використані в узагальненому вигляді.Читать дальше

Звіт про проведення превентивного навчанняна тему безпечної міграції та протидії торгівлі людьми


Звіт про проведення превентивного навчанняна тему безпечної міграції та протидії торгівлі людьмив рамках проекту

 «Підвищення обізнаностівразливих дітей та молоді Сумської областіщодо безпечної міграції та працевлаштування»


Ознайомитися зі звітом можливо ТУТ

Читать дальше

Акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”

 18 жовтня у м. Суми пройшла всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. 

 Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства. 

Читать дальше
Загрузить еще