Громадська організація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Звіт про проведення превентивного навчанняна тему безпечної міграції та протидії торгівлі людьми


Звіт про проведення превентивного навчанняна тему безпечної міграції та протидії торгівлі людьмив рамках проекту

 «Підвищення обізнаностівразливих дітей та молоді Сумської областіщодо безпечної міграції та працевлаштування»


Ознайомитися зі звітом можливо ТУТ

Читать дальше

Акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”

 18 жовтня у м. Суми пройшла всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. 

 Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства. 

Читать дальше

20-річчя Програми з протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 11 жовтня представники ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» приймають участь у конференції, яка присвячена 20-річчю Програми протидії торгівлі людьми, яку в Україні впроваджує МОМ, Агентство ООН з питань міграції. Слід зазначити, що представництво МОМ в Україні надало допомогу майже 15 тис. постраждалих від торгівлі людьми.   
Читать дальше

Протидія торгівлі людьми: результати 2017 року


За данними Національної поліції України, у 2017 році викрито 16 організованих злочинних груп, які займалися торгівлею людьми. Установлено потерпілих - 367, з яких 161 особи це чоловіки, 184 - жінки та 22 неповнолітніх. Читать дальше

Участь у просвітницькому заході «Права людини і мир»

21 вересня світова спільнота відзначає День Миру, як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. 

Цей день закликає людей не тільки замислитись про мир, а й зробити щось заради нього. 

З метою розширення уявлення молоді про мир, привернення уваги до проблеми мирного співіснування народів світу, необхідності згуртування людства для досягнення миру, ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини », долучилась до Всеукраїнської акції «Я хочу миру» за ініціативи БО «БФ Карітас Івано- Франківськ УГЦ». Читать дальше

Просвітницький захід «Права людини і мир»

 21 вересня світова спільнота відзначатиме День Миру, який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства.  Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»  20 вересня о 13.00 в СумДу організовує просвітницький захід «Права людини і мир» до Міжнародного Дня Миру. 

Миру є днем глобального припинення вогню та відмови від насильства. Для більшості з нас мир є повсякденністю. Події останніх років — війна, тероризм, військові витрати, глибокі суперечності, що розділяють народи і окремих людей у всьому світі, зумовили небувалу актуальність Міжнародного дня миру сьогодні. Цей день покликаний не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. 
Читать дальше

Фестиваль вуличної їжі м.Київ

 У Міжнародної організації з міграції з’явилась чудова можливість представити результати діяльності бенефіціарів проектів МОМ на найбільшому в Україні творчому та культурному комплексі – Арт-заводі Платформа – в рамках фестивалю вуличної їжі, який відбудеться в Києві 13-14 жовтня 2018 р. за адресою вул. Магнітогорська 1А. 

Читать дальше

Реалізація другого етапу проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування»

         ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» продовжує реалізацію другого етапу проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», за підтримки Фонда Ганса Зайделя.Читать дальше

Міжнародна організація з міграції оголошує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з розширення власного бізнесу.

Читать дальше

Кодове слово


А могла б зателефонувати в поліцію після того, як син переказав тітоньці вітання з іменинами; або спитав, як справи у нашої морської свинки (яка насправді померла 10 років тому); або якби чоловік назвав мене «пупсиком», або… та що завгодно, головне ― щоб ми заздалегідь про це домовилися. 


Читать дальше
Загрузить еще