Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Онлайн-марафон «Час жіночого лідерства»


 5 березня 2021 року представницею ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" було взято участь в онлайн-марафоні «Час жіночого лідерства», організаторами якого виступили Громадська експертна рада з гендерних питань при МФО «Рівні можливості» у Верховній Раді України спільно з Інститутом розвитку регіональної преси, а також за інформаційної підтримки платформи «Жінки – це 50% успіху України» й «Поваги. Кампанії проти сексизму в медіа і політиці». 
Читать дальше

Відкритий лист щодо проєкту розпорядження “про внесення змін до національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017─2026 роки”


Громадська спілка "Українська мережа за права дитини" разом з її членами та іншими громадськими і благодійними організаціями висловлює стурбованість щодо проєкту розпорядження “Про внесення змін до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 - 2026 роки”.Вже багато років ми працюємо задля найкращого забезпечення інтересів та прав дітей в Україні. Ми закликаємо приєднатися до поширення  Відкритого листа Президенту України Офіс Президента України, Прем'єр Міністру України Денис Шмигаль та Голові Верховної Ради України Дмитро Разумков щодо цього проєкту. 

Повний текст Відкритого листа читайте за посиланням

Читать дальше

Моніторинговий вісник (випуск 9)Шановні колеги, представляємо до вашої уваги черговий випуск моніторингового вісника Коаліції, який присвячено темі захисту прав та інтересів постраждалих від торгівлі людьми.Завантажити випуск можливо натиснувши тут 

Читать дальше

Проективна методика в роботі психолога


Як було зазначено психологом-консультантом програми: 

У процесі кризового консультування щодо корекції розладів адаптації внаслідок стресової життєвої події, психологічного насильства продуктивними є проективні методики. 

У роботі з постраждалими проводиться бесіда, під час якої пропонується зобразити на аркуші паперу «Що бракує мені для щастя?» Малюнкова методика спрямована на витіснення негативних емоцій і проявів тривоги та занепокоєння. 

У малюнку людина проектує позитивні думки і пропонує успішний вихід із складної життєвої ситуації.  

Читать дальше

Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації в Сумської області


Сьогодні, 13.10 2020 року в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації в Сумської області», що реалізується за підтримки МОМ, було проведено першу з п’яти запланованих адвокаційних зустрічей на он-лайн платформі Zoom. 

Читать дальше

Інформація для мешканців міста Суми та Сумської областіЗ 2 жовтня 2020 року за адресою м. Суми, площа Незалежності, буд. 3, оф. 104 в рамках спільного проекту Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» з надання соціальних послуг особам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у рамках заходів Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, будуть надавати індивідуальні безкоштовні анонімні консультації фахові психолог та юрист. 


Ознайомитися з графіком проведення консультацій можна за посиланням


Телефон для довідок: 066-35-38-148  


Читать дальше

У Сумах відбулось блог-кафе на тему SMM-просування в соціальних мережах


У Сумах у рамках проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA») відбулось блог-кафе на тему «Тренди SMM-просування в соціальних мережах».Проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. Читать дальше

Блог-кафе на тему "Останні тренди SMM-просування в соціальних мережах"


       Сумчан запрошують дізнатися про тренди SMM-просування в соціальних мережах. У п'ятницю,4 вересня, у сквері МЦ «Романтика» відбудеться блог-кафе «Тренди SMM-просування в соціальних мережах» в рамках проєкту «Нові медіа».Соціальні мережі – один із найважливіших каналів просування сайтів і комунікації з цільовою аудиторією. Напрям SMM вже давно сформувався як повноцінна спеціальність, що вимагає певних навичок і знань.
Читать дальше

В Сумах реалізується міжнародний проєкт «Нові медіа»

 


Протягом травня-жовтня 2020 року на Сумщині ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» реалізує проєкт «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)». 

Проєкт "Нові медіа" реалізується в Україні, Молдові та Литві ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  у партнерстві з Вільнюським університетом та за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської республіки. Читать дальше

Моніторинговий вісник (випуск 8)Шановні колеги, представляємо до вашої уваги черговий випуск моніторингового вісника Коаліції, якийприсвячено темі захисту прав та інтересів постраждалих від торгівлі людьми.Завантажити випуск можливо натиснувши тут

Читать дальше
Загрузить еще