Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

У Сумах стартує проєкт для журналістів «Нові медіа»
На Сумщині стартує проєкт «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»), мета якого посилення професіоналізму лідерів громадських організацій та майбутніх журналістів у царині розвитку блогингу, правозахисту і молодіжного лідерства. 

Читать дальше

Результати опитування МОМЗ метою оцінки впливу пандемії на потреби постраждалих, громадські організації здійснили опитування бенефіціарів, які отримували допомогу від МОМ в період з грудня 2019 по березень 2020 року. Загалом, дані було отримано від 24 громадських організацій – виконавчих партнерів МОМ з усіх регіонів України, окрім м. Києва та АР Криму. На час карантину 19 організацій перейшли на дистанційний режим роботи, водночас вони продовжують здійснювати звичну роботу – готувати звіти, проводити опитування бенефіціарів, консультувати клієнтів онлайн чи телефоном тощо.


Читать дальше

Моніторинговий вісник (випуск 7)
Шановні колеги, представляємо до вашої уваги черговий випуск моніторингового вісника Коаліції, якийприсвячено темі захисту прав та інтересів постраждалих від торгівлі людьми.Завантажити випуск можливо натиснувши тут

Читать дальше

Звіт Національної системи моніторингу


Статистика говорить про поступове зростання доходів внутрішньо переміщених осіб. Так, середньомісячний дохід на одного члена домогосподарства ВПО збільшився з 2667 грн станом на березень до 3039 грн станом на червень 2019 року. 

Однак дохід ВПО все ще значно менший за дохід українських домогосподарств загалом і фактичний прожитковий мінімум, розрахований Міністерством соціальної політики України (у діаграмі вказано прожитковий мінімум, актуальний на червень 2019 року).Національна система моніторингу ситуації із внутрішньо переміщеними особами — це регулярне ґрунтовне дослідження, яке МОМ проводить із 2016 року. Його останній, 14-й раунд проводився у квітні–червні 2019 року. Читайте повний звіт про результати дослідження на  сайті.

Читать дальше

Молодь об'єднує УкраїнуЗ 20 по 23 вересня 2019 року в м. Тернопіль, керівник ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба приймав участь в Інтеграційній школі для активної молоді та ВПО в рамках проекту «Молодь об’єднує Україну», який реалізовується за підтримки Федерального міністерства закордонних справ на основі рішення Бундестагу Федеративної республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.Висловлюємо щиру вдячність організаторам та учасникам школи за змістовний та насичений час, надзвичайно вразила професійність та організованість заходу. 

Читать дальше

Інформація від партнерів

21/08/2019Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю робіт з виготовлення брендованої продукції (включаючи дизайн макетів) для реалізації проекту*. 

Проект “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді” впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW).У Консорціум на чолі із Українською мережею за права дитини входять такі неурядові організації: Маріупольська спілка молоді, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі Містечка, та Соціальна синергія.

Читать дальше

День протидії з торгівлею людьми

30 липня - у світі відзначають День протидії з торгівлею людьми. Ця проблема залишається актуальною навіть в XXI столітті.

 Всеукраїнська акція #ПротиДІЙТоргівліЛюдьми» в м. Суми була проведена Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини", Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної Організації з Міграції та місцевих адміністрацій.

Читать дальше

Програма подвійних дипломів магістра Сумського державного університету (СумДУ, Україна) та Університету Кобленц-Ландау (Uni KO-LD, Німеччина)

Стратегічний партнер ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" - СумДУ та Uni KO-LD (Університету Кобленц-Ландау, Німеччина) запрошує на навчання в магістратуру за спеціальністю: у СумДУ – «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (програма «Інвестиції, підприємництво і стартапи»); в Uni KO-LD – «Інформаційний менеджмент» (програма «Підприємництво, технології та інноваційний менеджмент»).За результатами навчання (2 роки) видається подвійний диплом магістра СумДУ та магістра Uni KO-LD.

Читать дальше

Участь у конкурсі з надання соціальних послуг


У березні 2019 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» взяла участь у конкурсі з надання соціальних послуг із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам на 2019 рік, який було оголошено Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. 

Читать дальше

Запрошення на тренінг "Блогерство як засіб миротворчості"


Що таке комунікація? В чому різниця між блогерами та журналістами? Як громадські активісти можуть підіймати суспільно важливі питання за допомогою блогів та вирішувати їх? Які існують платформи та ресурси для ведення власного блогу? Як вигадати назву, яка інтригує, але не розкриває суті блогу? Які існують професійні стандарти блогосфери? Все це і багато іншого ми запрошуємо Вас почути та відпрацювати на практиці на тренінгу "Блогерство як засіб миротворчості".

Читать дальше
Загрузить еще