Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

«ГРАНІ-3» у Сумах! 

     5 травня 2017 року у центрі міста Суми на вулиці Соборній навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку було встановлено тимчасову інсталяцію, покликану привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. 


      Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ3» в м. Суми є ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», що працює у напрямі соціальної роботи з дітьми, сім’ями та молоддю, бере участь у реалізації державних та розробці місцевих програм соціального становлення та соціальної підтримки дітей, сімей та молоді, що опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі здійснює заходи з попередження торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб. 

      За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. 

      У відкритті інсталяції та брифінгу з нагоди її відкриття взяли участь:

  • Ірина Мидловець, спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні; 
  • Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА; 
  • Володимир Кравченко, підполковник поліції, начальник відділу БЗПТЛ ГУНП в Сумській області; 
  •  Едуард Глоба, голова громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини». 

     Інсталяція буде розміщена у Сумах до 17 травня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України. Більш детально про відкриття інсталяції у сюжеті телеканалу «UA: Суми».