Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Національна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми. Інсталяція «ГРАНІ-3» у Сумах!  

     З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Сумської міської ради та Сумської обласної державної адміністрації відбудеться відкриття інсталяції «ГРАНІ-3» та брифінг для ЗМІ 5 травня 2017 р. з 11:00 до 12:00 в м. Суми на вулиці Соборній навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку. 


     «ГРАНІ - 3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Сумах до 17 травня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України. 

     У відкритті інсталяції та брифінгу з нагоди відкриття братимуть участь: 

  • Ірина Мидловець, спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні; 
  • Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА; 
  • Володимир Кравченко, підполковник поліції, начальник відділу БЗПТЛ ГУНП в Сумській області; 
  • Едуард Глоба, голова громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини». 

     Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ-3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ - 3» в м. Суми є ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», що працює у напрямі соціальної роботи з дітьми, сім’ями та молоддю, бере участь у реалізації державних та розробці місцевих програм соціального становлення та соціальної підтримки дітей, сімей та молоді, що опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі здійснює заходи з попередження торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб. 

     Для додаткової інформації: вул. Кузнечна 2, оф.101 Суми 40030, Україна, e-mail: ligasoc.sumy@gmail.com , 063 149 49 03 контактна особа з проведення Інсталяція «ГРАНІ3» у м. Суми: Юлія Тарасенко 095 184 10 85, 096 046 92 13.