Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

 Безробітним міста Суми розказали про те, як не стати жертвою рабовласників!

     27 вересня фахівці ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба та Юлія Тарасенко стали спікерами на семінарі щодо протидії торгівлі людьми, який проходив у Сумському міському центрі зайнятості для клієнтів центру. 


     Під час семінару присутні дізналися про те, що таке торгівля людьми, які бувають її форми, яким чином відбувається вербування, як не стати жертвою работорговців та про те, яку допомогу можна отримати та куди звертатися на території Сумської області. Також присутнім розказали про безкоштовну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. 

     Клієнти центру зайнятості з цікавістю задавали питання та відзначили, що подібні семінари є дуже важливими для людей, що шукають роботу та не освідченні з даної теми. Усього у семінарі прийняло участь 17 осіб. 

      Нагадаємо, що за даними Міжнародної організації з міграції, з січня 2000 року по червень 2016 року, 12 186 постраждалих осіб отримали комплексну реінтеграційну допомогу, у тому числі юридичну, медичну, психологічну, фінансову, освітню та інші види допомоги в залежності від індивідуальних потреб осіб по всій території України. Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» залучила до надання даної реінтеграційної допомоги наступну кількість постраждалих, що проживають на території Сумської області: 2012 рік - 21 особа, 2013 рік – 41 особа, 2014 рік – 68 осіб, 2015 рік – 12 осіб, 2016 рік (по червень) – 17 осіб. З 2014 по 2016 роки встановлено 11 офіційних статусів через Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.