Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Блог-кафе на тему "Останні тренди SMM-просування в соціальних мережах"


       Сумчан запрошують дізнатися про тренди SMM-просування в соціальних мережах. У п'ятницю,4 вересня, у сквері МЦ «Романтика» відбудеться блог-кафе «Тренди SMM-просування в соціальних мережах» в рамках проєкту «Нові медіа».Соціальні мережі – один із найважливіших каналів просування сайтів і комунікації з цільовою аудиторією. Напрям SMM вже давно сформувався як повноцінна спеціальність, що вимагає певних навичок і знань.

Однією з особливостей просування в соціальних мережах є мінливість її алгоритмів: кожна зміна в правилах веде за собою правки в стратегії просування. Тому для того, щоб досягати помітних результатів у сфері SMM, необхідно постійно залишатися в курсі поточних трендів. Про такі розповість спікер заходу – засновник і викладач компанії «FoxyGen IT», SMM-спеціаліст, практик зі стажем роботи більше 10 років, розробник медійних і IT-проектів Валентина Баштова. 

До участі запрошуються студенти, журналісти, члени громадських організацій, представники органів місцевого самоврядування.Проєкт реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО «Фундація Прав Людини» за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.Початок заходу – 17:00, реєстрація учасників з 16:30. Місце проведення – сквер МЦ «Романтика» (по праву сторону від центрального входу в будівлю).