Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

День протидії з торгівлею людьми

30 липня - у світі відзначають День протидії з торгівлею людьми. Ця проблема залишається актуальною навіть в XXI столітті.

 Всеукраїнська акція #ПротиДІЙТоргівліЛюдьми» в м. Суми була проведена Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини", Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної Організації з Міграції та місцевих адміністрацій.


В місті Суми акція розпочалась з прямого ефіру на ua.Суми, потім локація на залізничному вокзалі, поширювали інформаційні листівки, давали поради мешканцям міста, як не потрапити до рабства. У другій половині дня, учасники Всеукраїнської акції #ПротиДІЙТоргівліЛюдьми мали змогу переглянути безкоштовно фільм «Жінка в полоні», трансляція якого проходила в приміщенні ТРЦ «Мануфактура», кінотеатрі Планета Кіно. Мета фільму – привернути увагу суспільства до проблеми сучасного рабства, важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, спонукати людей допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми. Наостанок, увазі запрошених було представлено тематичний театральний перфоманс «Неманекени» від театру «Нянькіни».