Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

До Сумщини вже крокує Мандрівний фестиваль документальних фільмів про права людини Docudays UA-2016! 

     29 – 30 серпня у Києві пройшов семінар «Організація та проведення Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA-2016». Його учасниками стали регіональні координатори Мандрівного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA з усієї України. Сумську область на семінарі представляли координатори Юлія Тарасенко (Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини») та Ілля Фоменко (Сумська обласна організація кіноосвіти Національної спілки кінематографістів України). Зазначені організації вже вкотре будуть координувати проведення Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Сумській області.


      Привітали учасників семінару члени Оргкомітету фестивалю Docudays UA, менеджери та менеджерки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та експерти з прав людини. Почесним гостем семінару став Василь Романюк, координатор проектів співробітництва Посольство Швеції в Україні. Під час семінару його учасники розглянули такі питання, як важливість дотримання авторських прав, організація ліцензійних показів в рамках роботи Мандрівного Docudays UA, робота з інтернет-ресурсами Мандрівного фестивалю, планування заходів у регіонах в рамках Мандрівного фестивалю та проведення кінопоказів у регіонах. 

           «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини вже втретє буде займатися організацією та проведенням Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на території міста Суми та Сумської області. Ми маємо за честь долучитися до проведення такого значущого Фестивалю! Адже його місією є не тільки створити можливість для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу, а й навчитися критичному мисленню, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи дану місію, команда Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA сприяє популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні» - поділилася Юлія Тарасенко, координатор Мандрівного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA. 

     Нагадаємо, що Фестиваль є неполітичним та некомерційний. Більш детальну інформацію можна знайти за наступними посиланнями http://traveling.docudays.org.ua/  та http://docudays.org.ua/