Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» відвідала Державний навчальний заклад «Охтирський центр професійно-технічної освіти».  

     16 квітня команда ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Фонду Ганса Зайделя відвідала Державний навчальний заклад «Охтирський центр професійно-технічної освіти». Даний візит став четвертим в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування». Під час даного візиту було підготовано 16 активістів, що розповсюджуватимуть інформацію з протидії торгівлі людьми серед своїх однолітків. 


     В даному навчальному закладі відбувається підготовка кваліфікованих робітників для за професіями: 1. Кухар. Продавець продовольчих товарів 2. Офіціант. Бармен 3. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва ( категорії “А1”, “А2”). Водій автотранспортних засобів (категорія ”С”) 4. Перукар( перукар-модельєр). Візажист 5. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6. Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія "С") 7. Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник. Адміністрація закладу вмотивована до розвитку та саморозвитку своїх учнів та відкрита для проведення різноманітних освітніх заходів. З метою розвитку обдарувань учнів в закладі проводяться олімпіади, конкурси фахової майстерності з кожної професії, тематичні тижні, літературні години, вікторини, заходи краєзнавчого, історико-географічного характеру, пропагується українська книжка, вивчаються обряди та звичаї українського народу. Центр у своєму складі має філію в смт. В-Писарівка та навчальний підрозділ у м. Тростянець. 

     Під час візиту до Охтирського аграрного професійного ліцею, було проведено тренінг для шістнадцяти активістів даного закладу. Тренери проекту, Юлія Тарасенко-Баландіна та Галина Сєркова, допомогли присутнім з визначенням поняття «торгівлі людьми», разом розглянули статистику та проаналізували тенденції, пов’язані з торгівлею людьми у сучасному світі. Окрім того, присутні поговорили про «злочинний ланцюг торгівлі людьми» та опрацювали можливі ситуації не потрапляння або виходу з ситуації торгівлі людьми. Також усі разом «зібрали валізу» для подорожі! Наприкінці тренінгу, учасники дізналися про можливі форми профілактичної роботи серед своїх однолітків та на практиці спробували одну з них – створення та презентація профілактичного колажу.