Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Люди з великим серцем! 

     30 вересня 2016 року об 1100 год. в обласному театрі для дітей та юна-цтва відбудеться святковий концерт відповідно до Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.09.2016 № 472-ОД «Про відзначення в Сумській області Дня усиновлення». 


     В останній день першого місяця осені — 30 вересня — християни свят-кують свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. В Україні в цей день по-двійне свято — з 2009 року 30 вересня в нашій державі на державному рівні відзначають День усиновлення. Свято є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об`єднання, заради всього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої му-дрості і любові до дитини - найціннішого дару нашого життя. 

     Станом на сьогодні мешканці Сумщини всиновили 30 маленьких українців, 1437 дітей виховуються в сім’ях опікунів, близько 452 дітей живуть в 159 прийомних сім’ях та 20 дитячих будинках сімейного типу. 

     Кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення – це вирішення проблем маленької людини, яка втратила сімейне оточення, усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину, яка потребує саме їхньої любові та піклування. Щодня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

     Привітання від Сумської обласної державної адміністрації та громадських діячів отримають усиновлювачі, прийомні батьки та батьки- вихователі, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину.