Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Людина не товар! 

30 липня у приміщенні ТРЦ «Мануфактура» пройшла акція до Всесвітнього дня з протидії торгівлі людьми в рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». 


 Організаторами акції у місті Суми виступили Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з Департаментом соціального захисту населення ОДА та Сумським державним університетом (кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій).

 Під час акції організатори та волонтери розповсюдили близько 3000 буклетів та інформаційних листівок з інформацією про те, як не стати постраждалим від торгівлі людьми, що робити та куди звертатися, якщо ви потрапили у таку ситуацію. Паралельно цього організатори акції консультували перехожих стосовно правил безпечної міграції. 

Крім того, відбулося нагородження переможців он-лайн розіграшу та покази фільму «Життя на продаж!» і соціальних відеороликів відповідної тематики. Відвідувачі торгівельного центру могли безкоштовно їх переглянути та задавати питання після показів.

  


Переглянути відеорепортаж журналістів UA:SUMY з цього приводу можливо натиснувши ТУТ