Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Молоді Сум про права людини!  

     27 грудня на базі Сумського міського центру дозвілля молоді Сумської міської ради в рамках XIII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пройшов освітній захід для молоді міста Суми з прав людини та можливості їх захисту. Організаторами заходу виступили ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та Центр дозвілля молоді. 


      Під час заходу його учасники дізналися про те, що таке права людини, хто може їх порушити та яким саме чином, кожна людина може домагатися дотримання власних прав та свобод. Завдяки інтерактивну та зацікавленості учасників, захід був не лише інформаційним, а й практичним. Його учасники пропонували ситуації «з життя», коли порушуються права людини, усі разом аналізували їх та шукали можливі варіанти дій. Окрім того під час зустрічі особливу увагу було приділено питанням громадської активності, як одному із дієвих шляхів забезпечення дотримання прав людини та важливості просвіти з прав людини через документалістику та організацію і проведення інформаційних кампаній. 

     «Нам дуже приємно, що молодіжні установи міста з цікавістю та великим бажанням підтримують заходи в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Так, Центр дозвілля молоді є не лише нашим партнером у показі стрічок. а й платформою для проведення правопросвітницьких заходів» - розказала Юлія Тарасенко, координатор Мандрованого фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Сумській області ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини». 

     Нагадаємо, регіональними координаторами Мандрівного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA у Сумській області є Юлія Тарасенко (ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини») та Ілля Фоменко (Сумська обласна організація кіноосвіти Національної спілки кінематографістів України).