Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

На Сумщині завершилося проведення круглих столів з формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми 

     В рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» команда громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» провела круглі столи для представників територіальних громад Недригайлівського, Лебединського, Тростянецького, Роменського, Липоводолинського, Шостинського, Глухівського, Кролевецького, Середино-Будського та Сумського районів. 

      Під час зустрічей з представниками ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», учасники круглих столів ознайомилися зі статистикою, законодавчими актами, що визначають поняття торгівлі людьми та допомогу таким особам, поговорили про ідентифікацію осіб, що потрапили до ситуації торгівлі людьми, механізми взаємодії суб’єктів. Даний проект має на меті сприяти гідному та безперешкодному доступу жителів усіх територіальних громад Сумської області, які постраждали від торгівлі людьми до допомоги і захисту, а також до послуг із попередження торгівлі людьми, що гарантовані їм законодавством та міжнародними зобов’язаннями України у сфері протидії торгівлі людьми. Нова Державна програма протидії торгівлі людьми на період до 2020 року передбачає впровадження механізму соціального замовлення послуг, які надаються недержавними суб’єктами. 

    Значна увага під час проведення круглих столів була приділена саме соціальному замовленню та його перевагам для громад. Також обговорювали питання про організацію та проведення інформаційної кампанії щодо попередження потрапляння в подібні ситуації та механізм соціального замовлення щодо питань протидії торгівлі людьми.