Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Осіб постраждалих від торгівлі людьми навчали основам самозайнятості 

     22 – 23 липня 2016 року в місті Суми, Сумської області відбулося дводенне навчання для осіб, що раніше були учасниками реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції для потерпілих від торгівлі людьми. Навчання відбулося в рамках проекту «Розвиток само зайнятості серед осіб які постраждали від торгівлі людьми». Реалізує проект на території Сумської області Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та уряду Норвегії. 


     Протягом двох днів, 26 осіб, що виявили бажання стати учасниками даної програми мали змогу отримати нові знання та опанувати корисні навички. На початку було проведено аналіз місцевого ринку праці, поговорили про дієві шляхи пошуку роботи та можливості взаємодії з центрами зайнятості. Через рольову гру, учасники навчилися правильно готуватися до співбесіди з працедавцем та проходити її. Значну увагу було приділено на виявлення власних ресурсів та їх використання для конкурентоспроможності на сучасному ринку праці. Також особливий акцент було зроблено на те, як під час співбесіди виявити процес вербування та уникнення потрапляння до ситуації торгівлі людьми. Учасник навчання дізналися про те, як оформити підприємницьку діяльність та започаткувати і вести власний бізнес, скласти свій бізнес-план та впровадити його в життя. 

     Після проходження навчання із самозайнятості, учасники будуть складати свої бізнес плани та захищатимуть їх. Учасники, що успішно захистять свої бізнес-плани, матимуть змогу отримати професійне обладнання та інструменти для організації власної справи у еквіваленті від $ 800 до $ 1000.