Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Підписано меморандум з ГО "Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області" 

Голова ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», Едуард Глоба, сьогодні,  23 червня 2017 року об 11.00 год. в приміщенні офіс-центру за адресою: Суми, вул. Кооперативна, 19, офіс 218 підписав меморандум про співпрацю з головою правління Громадської організації «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області" Іченською Світланою Анатоліївною. 


Меморандум про співпрацю між Громадською організацією «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області та Громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» діє у рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області», який з червня по вересень 2017 року реалізує Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, Обласним центром зайнятості, Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області та Сумським державним університетом, кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій. Мета проекту – сприяння розвитку самозайнятості, мікробізнесу серед ВПО та місцевих підприємців. В рамках Проекту заплановано проведення наступних заходів, спрямованих на формування практичних навиків ведення бізнесу, розширення кола зв’язків для просування, обміну досвідом у розвитку власної справи, сприяння позитивному мікроклімату у громадах для розвитку самозайнятості:

 Форум для ВПО та громади Сумщини у форматі Відкритого простору (Open space), в рамках якого: Круглий стіл на тему «Проблеми підприємництва на Сумщині» за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ, науковців, підприємців із числа ВПО, бізнесменів-работодавців; консультації фахівців різних напрямів (відповідно до визначених за результатами моніторингу потреб); безбар'єрне спілкування із представниками влади, успішними бізнесменами Сумщини; майстер-класи; обмін досвідом ВПО, які отримали допомогу від донорів та мають власну справу; ярмарка товарів та послуг підприємців-ВПО, які мають власний бізнес на Сумщині. Форум відбудеться з 11.00 до 16.00 4 серпня 2017 року у конгрес-центрі СумДУ за адресою: Суми, вул. Покровська, 9/1. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів за рахунок Проекту. 

 Дводенний тренінг для ВПО "Основи розвитку підприємництва", після якого передбачено проведення конкурсу бізнес-ідей серед учасників тренінгу для визначення 5 переможців, які отримають грантові кошти у рамках Проекту. Тренінг відбудеться 5-6 серпня 2017 року. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів та забезпечено проживання у готелі за рахунок Проекту. Круглий стіл за результатами Проекту на тему: "Успіх та проблемні питання у реалізації проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області». Обмін досвідом" та спільна прес-конференція організаторів Проекту за результатами проекту. 

Круглий стіл та спільна прес-конференція відбудуться в м. Суми 30 серпня 2017 року. Ті, хто бажає взяти участь у Форумі для ВПО та громади Сумщини, який відбудеться 4 серпня за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (конгрес-центр СумДУ) та тренінгу для ВПО "Основи розвитку підприємництва"(за результатами реєстрації для участі у тренінгу буде відібрано 25 осіб, яких буде запрошено на тренінг в телефонному режимі особисто) можуть заповнити анкету і зареєструватись за посиланням на сайті http://ligasocsumy.com. 

 Контактна особа: заступник голови правління Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», адміністратор проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області» Дементов Володимир Олександрович, тел. 099 9403587, e-mail: dementov_v@ukr.net