Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Підписано меморандум з Департаментом соціального захисту населення ОДА

Голова ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», Едуард Глоба, сьогодні  26 червня 2017 року о 12.00 год. в приміщенні конгрес-центру СумДУ за адресою: Суми, вул. Покровська, 9/1 підписав меморандум про співпрацю з директором Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Дубровським Михайлом Володимировичем  у рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області »


який з червня по вересень 2017 року реалізує Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, Обласним центром зайнятості, Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області та Сумським державним університетом, кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій. 

 Мета проекту – сприяння розвитку самозайнятості, мікробізнесу серед ВПО та місцевих підприємців. 

В рамках Проекту заплановано проведення наступних заходів, спрямованих на формування практичних навиків ведення бізнесу, розширення кола зв’язків для просування, обміну досвідом у розвитку власної справи, сприяння позитивному мікроклімату у громадах для розвитку самозайнятості:

 Форум для ВПО та громади Сумщини у форматі Відкритого простору (Open space), в рамках якого: Круглий стіл на тему «Проблеми підприємництва на Сумщині» за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ, науковців, підприємців із числа ВПО, бізнесменів-работодавців; консультації фахівців різних напрямів (відповідно до визначених за результатами моніторингу потреб); безбар'єрне спілкування із представниками влади, успішними бізнесменами Сумщини; майстер-класи; обмін досвідом ВПО, які отримали допомогу від донорів та мають власну справу; ярмарка товарів та послуг підприємців-ВПО, які мають власний бізнес на Сумщині. Форум відбудеться з 11.00 до 16.00 4 серпня 2017 року у конгрес-центрі СумДУ за адресою: Суми, вул. Покровська, 9/1. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів за рахунок Проекту. 

 Дводенний тренінг для ВПО "Основи розвитку підприємництва", після якого передбачено проведення конкурсу бізнес-ідей серед учасників тренінгу для визначення 5 переможців, які отримають грантові кошти у рамках Проекту. Тренінг відбудеться 5-6 серпня 2017 року. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів та забезпечено проживання у готелі за рахунок Проекту. 

 Круглий стіл за результатами Проекту на тему: "Успіх та проблемні питання у реалізації проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області». Обмін досвідом" та спільна прес-конференція організаторів Проекту за результатами проекту. Круглий стіл та спільна прес-конференція відбудуться в м. Суми 30 серпня 2017 року. 

 Ті, хто бажає взяти участь у Форумі для ВПО та громади Сумщини, який відбудеться 4 серпня за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (конгрес-центр СумДУ) та тренінгу для ВПО "Основи розвитку підприємництва" (за результатами реєстрації для участі у тренінгу буде відібрано 25 осіб, яких буде запрошено на тренінг в телефонному режимі особисто) можуть заповнити анкету і зареєструватись за посиланням на сайті http://ligasocsumy.com.