Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми! 

Шановні журналісти! 

     Зарошуємо Вас прийняти участь у прес-конференції 29 липня 2016 року об 11.00 та долучитися до інформаційної кампанії через висвітлення проблеми торгівлі людьми на Вашому інформаційному ресурсі. 


     З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми (30 липня) Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми у координації з Міністерством соціальної політики України та за підтримки Міжнародної організації з міграції організовує широкомасштабну інформаційну кампанію « Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні» у 15 областях України. В Сумській області дану акцію буде проводити Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», яка з 2013 року є виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції щодо партнерства та співробітництва з реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми на території Сумської області. В рамках інформаційної кампанії заплановано наступні заходи: 

     1. 29 липня 2016 року об 11.00 – проведення спільної з «Клінікою дружньої до молоді» КУ «Сумської міської дитячої лікарні Святої Зінаїди» прес-конференція з висвітлення проблем торгівлі людьми та співпраці громадських організації і державних установ, щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми (м. Суми, вул. Д. Коротченка, 3, приміщення «Клініки дружньої до молоді»); 

     2. 30 липня 2016 р. з 11.00 до 12.00 - роздача інформаційних матеріалів про безпечну міграцію та захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні сприятимуть популяризації Національної «гарячої лінії» консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми 527, нададуть перехожим інформацію про допомогу, гарантовану законодавством України для осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Роздача інформаційних матеріалів відбуватиметься в місцях транспортного сполучення (залізничний вокзал, автовокзал, парк імені Кожедуба). 

     Зарошуємо Вас прийняти участь у прес-конференції 29 липня 2016 року об 11.00 та долучитися до інформаційної кампанії через висвітлення проблеми торгівлі людьми на Вашому інформаційному ресурсі. Контактна особа акції – Юлія Тарасенко (0951841085). 

 З повагою та надією на співпрацю, 

 Едуард Глоба голова правління 

 Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України 

 «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини»