Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Про екологічність в міграції для молоді Сум 

     09 листопада 2017 року на базі Відділення Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди «Клініка дружня до молоді» відбувся перегляд фільму «У пошуках кращої долі» Ганни Фішер в рамках XIV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA. 


 


     Фільм розповідає про випадки трудової експлуатації робітників – мігрантів із країн Східної Європи. Їхнє повсякдення позначене похмурою монотонністю та відірваністю від суспільства, але вони все одно не облишили надій на краще життя. На перегляд фільму завітали вихованці соціального гуртожитку, дитячого будинку, молодь, що перебувають у конфлікті з законом та учні Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №9. 


     


     Також показ відвідали фахівці Сумського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Соціального гуртожитку, фахівці Сумського міськрайонного відділу питань пробації північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації міністерства юстиції. В рамках заходу учасники не лише переглянули фільм, а й ознайомилися з інформацією щодо безпечної міграції, явищ торгівлі людьми та основними способами її запобігання, а саме правилами безпеки при виїзді за кордон, обговорили з фахівцями що потрібно знати та які документи мати для працевлаштування або безпечної подорожі.      

  
     Також, цього дня окремо відбувся інформаційно-мотиваційний семінар для підлітків, що відбувають покарання без позбавлення волі та важких підлітків, що мають проблеми с законом. Молоді люди, що перебувають в конфлікті із законом та є ризикованою групою до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, змогли більш детально дізнатися про форми торгівлі людьми, можливі шляхи потрапляння людини до даної ситуації та обговорити дії, які можуть допомогти уникнути потрапляння або отримати допомогу у разі потрапляння до даної ситуації, почули реальні історії клієнтів ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», що постраждали від торгівлі людьми. 
               Організаторами даних заходів у місті Суми стали ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» та «Клініка, дружня до молоді» КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».Нагадаємо, що метою Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA є сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Усі покази фільмів є безкоштовними та неполітичними.