Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

 Про права людини та можливості їх захисту в контексті безпечної міграції!

    Запрошуємо прийняти участь у навчальному заході, що пройде 11 листопада 2017 року (субота) о 12.00 на базі КУ «Сумський міський Центр дозвілля молоді» Сумської міської ради» в рамках Чотирнадцятого Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Сумській області. 


     Мета тренінгу: підвищення рівня знань у сфері захисту прав людини. Під час зустрічі, присутні зможуть дізнатися про те, що таке права людини, які права людини бувають та як можна їх захистити (в контексті безпечної міграції). Окрім того, учасники переглянуть та обговорять проблему на основі реальних історій реальних людей. Консультантом з юридичних питань виступить голова ГО «Центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою» Дмитро Мальцев. 

     Організатори заходу ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», партнерами заходу стали КУ «Сумський міський Центр дозвілля молоді» Сумської міської ради та ГО «Центр боротьби з корупцією та тіньовою економікою». 

     Участь безкоштовна! Для участі необхідна попередня реєстрація за телефонами 0960878775 або 0668518845 (Інна Дмитренко) або в електронному варіанті за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1c4eRbZmT6vzaM0A89OTyqANI6JTnjmtGU_EsVsy_XRM/viewform?edit_requested=true