Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Просвітницький захід «Права людини і мир»

 21 вересня світова спільнота відзначатиме День Миру, який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства.  Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»  20 вересня о 13.00 в СумДу організовує просвітницький захід «Права людини і мир» до Міжнародного Дня Миру. 

Миру є днем глобального припинення вогню та відмови від насильства. Для більшості з нас мир є повсякденністю. Події останніх років — війна, тероризм, військові витрати, глибокі суперечності, що розділяють народи і окремих людей у всьому світі, зумовили небувалу актуальність Міжнародного дня миру сьогодні. Цей день покликаний не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. 

Просвітницький захід «Права людини і мир» проводиться з метою розширити уявлення молоді про мир, привернути увагу до проблеми мирного співіснування народів світу, необхідності згуртування людства для досягнення миру; наголосити на важливості додержання принципів. 

Під час проведення заходу планується:

 - лекція-дискусія «Права людини і мир»;

 -використання арт терапевтичної технології в зображенні символу миру «Голуб миру»;

 - флешмоб з тематичними надписами «Я віддаю свій голос ЗА МИР»

 В заході приймуть участь вихованці ОКУ СОР “Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», студенти Сумського Державного Університету, громадські активісти.