Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Проведено Форум для ВПО та громади Сумщини 

4го серпня в рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області» відбувся Форум для ВПО та громади Сумщини у форматі Відкритого простору. 


     В рамках форуму учасники мали можливість поспілкуватися із представниками влади та успішними бізнесменами Сумщини, отримати консультації фахівців різних напрямів (відповідно до визначених за результатами моніторингу потреб), відвідати ярмарку товарів та послуг підприємців-ВПО, які мають власний бізнес на Сумщині, та майстер-класи, обмінятися досвідом з ВПО, які отримали допомогу від донорів та мають власну справу. Також було проведено круглий стіл на тему «Проблеми підприємництва на Сумщині» за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ, науковців, підприємців із числа ВПО, бізнесменів-работодавців. 

    Під час спілкування у форматі open spase було розглянуто ряд актуальних питань на кожній з 6 локації, за результатам обговорення яких було сформовано протоколи по напрямкам з пропозиціями до представників місцевої влади. 

     Захід було проведено Громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, Обласним центром зайнятості, Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області та Сумським державним університетом, кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій, реалізує Проект «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області». 

    Організатори форуму впевнені, що проведені заходи сприятимуть розвитку мікробізнесу серед ВПО та місцевих підприємців, дозволять сформувати в учасників практичні навики ведення бізнесу, розширити кола зв’язків для просування, обмінятися досвідом у розвитку власної справи.