Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Проведено круглий стіл за результатами Проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області» 

Сьогодні 31.08.2017року, за адресою: Суми, вул. С. Бендери, 45 відбувся Круглий стіл за результатами Проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області» на тему: «Успіх та проблемні питання у реалізації Проекту» за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ, науковців, підприємців із числа ВПО, бізнесменів-роботодавців. Під час засідання були представлені результати проекту. Представникам державних органів влади, які були присутні на засіданні були офіційно вручені Протоколи за результатами обговорення у форматі Відкритого простору (Open space ), що проходив 04.08 2017 року. Дана збірка містить пропозиції щодо покращення адаптації ВПО до місцевих громад. Ознайомитися з протоколами також можливо у відкритому доступі за посиланням.

Також під час роботи круглого столу обговорювалися питання актуальності проблеми розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад для Сумської області як одного з механізмів консолідації суспільства та механізми впровадження соціального замовлення як форми спільної реалізації органами державної влади, громадськими організаціями та вищими навчальними закладами цільових програм щодо розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської областіПереможці за результатами конкурсу бізнес планів презентували присутнім свої бізнес ідеї та обладнання яке вони отримали для розвитку власного бізнесу.Проект «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області» реалізовувала Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.