Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Реалізація другого етапу проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування»

         ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» продовжує реалізацію другого етапу проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», за підтримки Фонда Ганса Зайделя.

        11, 12 та 13 вересня відбулися тренінги для тренерів у Конотопському, Кролевецькому та Роменському районах відповідно. До участі у заходах долучилися фахівці районних підрозділів департаменту соціального захисту населення, центрів зайнятості, служб у справах дітей, дільничних інспекторів Поліції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також інспекторів районних відділів та секторів Філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

       В процесі тренінгової роботи учасники аналізували причини проблемних моментів у постановці на облік жителів районів, що постраждали від торгівлі людьми, а також - у наданні їм допомоги. Напрацьовували механізми вирішення даних питань, в тому числі завдяки об’єднанню зусиль та ресурсів влади і громади. 

Нагадаємо, що жителі Сумської області, що постраждали від торгівлі людьми, можуть звернутися до ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за наступними видами допомоги:

Правової (юридичні консультації, підготовка позовних заяв на відшкодування моральних та матеріальних збитків, відновлення втрачених документів, допомога у поновленні прав власності, реєстрації, встановлення (відновлення) опіки над дітьми, представництво інтересів у суді тощо).

Медичної (комплексне медичне обстеження та лікування).

Психологічної (консультації психолога, психодіагностика, психотерапія тощо).

Допомоги в реалізації права на отримання соціальних виплат згідно з діючим законодавством.

Допомоги в перекваліфікації та отриманні нової спеціальності.

Допомоги у працевлаштуванні чи створенні власного бізнесу.

Допомоги у поверненні на батьківщину близьких, у т.ч. іноземних громадян.

Матеріальної допомоги на задоволення першочергових потреб: проживання, харчування, одяг.