Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

 Рівні можливості для людей з особливими потребами!

   Представники Громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» взяли участь у науково-практичній конференції «Рівні можливості для людей з особливими потребами», яка відбулася 15 грудня 2016 року на базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету. 


     Голова правління організації Едуард Глоба презентував досвід комплексного підходу у вирішенні безбарєрного доступу людей з функціональними обмеженнями на прикладі реалізованого проекту «Оцінка задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів Сумської області». Едуард Володимирович зазначив, що завдяки рекомендаціям Органіації і комплексному підходу до вирішення проблем доступності людей з особливими потребами до правосуддя чотири суди Сумської області були обладнані пандусами, один суд переобладнав пандус на більш зручний, всі суди обладнані кнопками виклику персоналу, розмістили кімнати для ознайолення з документами суду на першому поверсі. Методичні матеріали та аналітичнизвіт, за результатами проекту було передано організаторам конференції для використання в роботі. 

    Заступник голови правлінняг ромадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Дементов Володимир Олександрович презенував зібранню доповідь на тему «Правові аспекти доступу людей з обмеженими можливостями до різноманітних соціальних послуг».