Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Самозайнятість, як крок до успіху! 

    12-13 січня 2017 року на базі Сумського державного університету Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» в рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» організувала та провела семінар-тренінг із самозайнятості для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Сумської області. Проект реалізується Міжнародною організацією з міграції за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 


    Особливість та унікальність даного проекту полягає в тому, що разом з внутрішньо переміщеними особами участь у тренінгах змогли взяти місцеві мешканці. Найближчим часом планується провести ще три тренінги з самозайнятості, два тренінги з мікропідприємництва та один тренінг з профорієнтаційних курсів. Учасники тренінгів пройшли конкурсний відбір та були відібрані фахівцями Міжнародної організації з міграції. По завершенню серії тренінгів відбудеться захист презентацій власних бізнес-планів, на основі чого буде прийняте рішення про виділення грантів, які зможуть отримати як внутрішньо переміщені особи так і місцеві мешканці, учасники тренінгів. 

     «Щиро вдячні нашим партнерам, керівництву обласного Департаменту та фахівцям районних та міських управлінь соціального захисту населення, працівникам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сумщини за поширення інформації та допомогу в заповненні анкет. Окрема подяка стратегічному партнеру організації - кафедрі психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету за організаційну підтримку та допомогу у проведенні тренінгів» - розповів Едуард Глоба, голова ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини»