Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

 Сім’ї ВПО додатково отримають допомогу на поліпшення житлових умов у Сумській області!

     З червня 2016 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» під керівництвом Місії МОМ в Україні та за сприяння обласного Департаменту соціального захисту населення реалізує проект по відновленню та ремонту житла внутрішньо переміщеним особам (ВПО), що проживають на території Сумської області. 


     З числа потребуючих допомоги ВПО було обрано 16 сімей, яким було закуплено будівельні матеріали та побутові пристрої в залежності від індивідуальних потреб на суму від 1000$ до 3000$. Наразі, сім’ї ВПО, які отримали будівельні матеріали, роблять ремонт будинків де проживають та поліпшують свої житлові умови. 

     Зважаючи на велику кількість потребуючих на території Сумської області та позитивний досвід роботи у даному напрямку, додатково отримають будівельні матеріали та побутові пристрої в залежності від індивідуальних потреб на суму від 1000$ до 1500$ ще 10 сімей ВПО. 

     «Ми звикли не словами, а реальними справами допомагати клієнтам нашої організації! Зараз відбувається збір нагальних потреб ВПО, щоб надана допомога забезпечила їм нормальні умовами проживання у зимовий час. Після визначення потреб, закуплені матеріали та побутові пристрої будуть передані сім’ям ВПО» - розповів Едуард Глоба, голова ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини». 

     Нагадаємо, що на першому етапі проекту разом з Департаментом соціального захисту населення було проведено моніторинг сімей ВПО, що проживають на території Сумської області та потребують поліпшення житлово-побутових умов.