Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Співпраця – запорука успішної роботи! 

     29 липня 2016 року відбулися круглий стіл та прес-конференція Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за організаційної підтримки «Клініки дружньої до молоді» КУ «Сумської міської дитячої лікарні Святої Зінаїди». Метою даних заходів стало висвітлення проблеми торгівлі людьми та співпраці громадських організації і державних установ, щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми. Окрім організаторів та преси, було запрошено представників управління соціального захисту населення Сумської міської ради, Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління соціального захисту населення Сумської районної адміністрації, з якими протягом тривалого часу ведеться плідна співпраця. 


     За даними Міжнародної організації з міграції, з січня 2000 року по червень 2016 року, 12 186 постраждалих осіб отримали комплексну реінтеграційну допомогу, у тому числі юридичну, медичну, психологічну, фінансову, освітню та інші види допомоги в залежності від індивідуальних потреб осіб по всій території України. Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» залучила до надання даної реінтеграційної допомоги наступну кількість постраждалих, що проживають на території Сумської області: 2012 рік - 21 особа, 2013 рік – 41 особа, 2014 рік – 68 осіб, 2015 рік – 12 осіб, 2016 рік (по червень) – 17 осіб. З 2014 по 2016 роки встановлено 11 офіційних статусів через Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

    «Наша організація вже більше чотирьох років допомагає постраждалим від торгівлі людьми. Наші кваліфіковані спеціалісти як безпосередньо працюють з людьми, що опинилися в такій ситуації, так і проводять різні превентивні заходи, щоб попередити потрапляння людей, до сучасної пастки работорговців! Ми пишаємося досвідом співпраці з міжнародними організаціями та сподіваємося на нову співпрацю з усіма зацікавленими в цьому сторонами!» - поділився Едуард Глоба, голова Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини». 

     Дані заходи проходили з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми за ініціативи Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми у координації з Міністерством соціальної політики України та за підтримки Міжнародної організації в рамках широкомасштабної інформаційної кампанії «Cпільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні». 

     Дякуємо «Клініці дружній до молоді» КУ «Сумської міської дитячої лікарні Святої Зінаїди» та її завідуючі Владлені Концевич за надання приміщення для заходів та співпрацю у даному напрямку!