Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Сумські студенти обговорили різницю між журналістом і блогером та окреслили плюси і мінуси блогерства в Україні

У Сумах студенти кафедри журналістики та Машинобудівного коледжу Сумського державного університету взяли участь у блог-кафе «Плюси і мінуси блогерства в Україні» та «Різниця між блогером і журналістом».Блог-кафе відбулись в рамках проекту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа»» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»). 


Учасники тематичного зібрання ділились власним досвідом з питань роботи у сфері журналістики та блогерства, згадали про навчальні дисципліни та подискутували на тему відмінності між блогером і журналістом. В ході розмови було також окреслено основні стереотипи цих понять.Серед «плюсів» ведення блогу учасники проекту виділили такі категорії: можливість самому обирати тему контенту, вільний графік роботи та незалежність від інших ЗМІ. Серед «мінусів», – систематичне наповнення блогу якісним матеріалом. 

Проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 

Вже традиційно, захід відбувся на базі Парку Дозвілля та Відпочинку "Strixa". Організатори та учасники проекту висловлюють вдячність дирекції ресторану за надану можливість провести зустріч у дружній і затишній атмосфері.