Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Сумські журналісти та блогери підвищували обізнаність з питань протидії торгівлі людьми


У Сумах, в рамках проекту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа»» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»), відбулись чергові блог-кафе на теми «Протидія торгівлі людьми: профілактика соціального явища в студентському середовищі» та «Контент-план для блогу: де брати ідеї». 


Багаторічним досвідом в питаннях протидії торгівлі людьми зі студентами кафедри журналістики та Машинобудівного коледжу Сумського державного університету поділився голова правління ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба.Він наголосив, що основними умовами, які сприяють цьому явищу є складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та правова необізнаність громадян. 

Також, учасники блог-кафе вчились створювати в Google таблицях контент-план для майбутніх публікацій в соціальних мережах, визначати цільову аудиторію та формувати основну ідею посту для ефективної таргетингової реклами.

Нагадаємо, проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.Захід відбувся на базі Парку Дозвілля та Відпочинку "Strixa". Організатори та учасники проекту щиро дякують дирекції закладу за надану можливість провести зустріч у дружній і затишній атмосфері.