Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Сумські журналісти та блогери-початківці покращували навички застосування SMM-технологій в соціальних мережах


У Сумах у рамках проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA») відбулось блог-кафе на тему «Просування свого бренду в соціальних мережах» та «Студії інтерактивного мультимедійного контенту, медіа прес-центри».Проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 

Тренером блог-кафе виступила провідний технолог бренду «Kaaral», блогер Наталія Сенько, яка наголосила, – ефективний SMM не може працювати без стратегії просування та вибору оптимальних інструментів. 

Відтак, вона поділилась з учасниками проекту дієвими порадами щодо того, як збільшити продажі завдяки SMM-технологіям, які мережі всесвітньої павутини «Internet» краще використовувати для бізнесу та як завдяки соціальним мережам підтримувати імідж бренду. 

Студенти кафедри журналістики, Машинобудівного коледжу Сумського державного університету та громадські активісти обговорили також значущість діяльності медіа (прес) центрів у питанні проведення суспільно вагомих заходів та висвітлення інформації. 

Було проведено огляд найбільш відомих в Україні майданчиків для медійних заходів та прес-центрів Сумського регіону.Попереду учасників проекту чекає ще багато заходів, спрямованих на отримання базових знань з блогінгу, навичок зацікавлення аудиторії, привернення її уваги до суспільно значущих тем та правильного висвітлення новин різного характеру. 

Блог-кафе вже традиційно відбулось на базі Парк Дозвілля та Відпочинку "Strixa". Організатори та учасники проекту щиро дякують дирекції ресторану за надану можливість проводити медійні заходи у дружній і затишній атмосфері.