Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Сумських журналістів та блогерів-початківців навчали специфіці розвитку соціальних мереж

У Сумах, в рамках проекту Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»), відбувся тренінг на тему "Специфіка розвитку соціальних мереж". 

Проєкт реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 


 Зі вступним словом до учасників тренінгу звернулись Голова правління ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба та заступник голови правління організації, координатор проекту "Нові Медіа" Владимир Дементов, які побажали присутнім успіху на шляху до знань та висловили надію на подальшу плідну співпрацю. 

 Тренером виступив співзасновник маркетингового агентства «40000 agency» Давид Гвініашвілі, який поділився з молоддю власним досвідом роботи у соцмережах і просування особистих та бізнес блогів через платформи Facebook та Instagram. 

 Він подякував виконавцям та організаторам проекту за підтримку тем, які наразі, дійсно, цікаві молоді. 

В ході тренінгу журналісти та блогери-початківці розібрали механіку роботи, способи просування та створення ефективних особистих та бізнес сторінок в соціальних мережах і розглянули «підводні камені» кожної з них. 

Програма тренінгу охопила такі теми, як ефективність СММ-стратегій в соцмережах, взаємодія соціальних мереж та написання контент-плану для блогів. 

 Нагадаємо, метою проекту є посилення професіоналізму лідерів громадських організацій та майбутніх журналістів у сфері розвитку блогингу, правозахисту і молодіжного лідерства.