Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У Києві обговорили питання координації зусиль громадських організацій та державних установ в сфері протидії торгівлі людьми. 

     12 – 13 липня 2016 року у м. Києві пройшла зустріч виконавчих партнерів проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Сумську область представляла Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» в особі голови правління Едуарда Глоби та керівника проекту Крістіни Сахно. 


     Метою координаційної зустрічі було обговорення ходу реалізації проекту, досягнень за минулий рік та пріоритетів та планів на найближчий час. Учасники зустрічі обговорили потенційні напрямки діяльності, а саме підвищення обізнаності щодо ліцензування посередництва у працевлаштуванні за кордоном, співпраці з профспілками та навчання викладачів Інститутів підвищення кваліфікації освітян. 

     Тетяна Руденко, керівник програми «Людська безпека», координатор проектів ОБСЕ в Україні окреслила питання встановлення статусів постраждалих від торгівлі людьми за минулий рік, тенденції та складності під час їх встановлення. 

     Також на зустрічі було обговорено ключові питання реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Україні та складено рекомендації щодо покращення роботи в рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».