Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

 У Синівському професійному аграрному ліцеї підготували тренерів з протидії торгівлі людьми

     13 квітня команда ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» здійснила візит до Державного професійно-технічного навчального закладу «Синівський професійний аграрний ліцей». Метою візиту було проведення тренінгу для тренерів в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки Фонду Ганса Зайделя. 


     Синівське сільське професійно-технічне училище №10 було засновано в 1973 році на базі сільськогосподарського технікуму. З 1 вересня 1984 року училище реорганізовано у ПТУ № 40, а в 2002 році на його базі створено Синівський професійний аграрний ліцей, перейменований у 2008 році у Державний професійно-технічний навчальний заклад "Синівський професійний аграрний ліцей".Основним завданням даного візиту була підготовка добре розібравшихся в проблемі молодіжних лідерів, які зможуть доносити отримані знання до свого оточення. 

     На початку тренінгу, присутні дали визначення поняттю «торгівля людьми», розглянули існуючі форми торгівлі людьми та обговорили злочинний «ланцюг торгівлі людьми». Також переглянули та обговорили тематичний фільм. Проговоривши, можливі форми профілактичної роботи, учасники тренінгу створили свої власні профілактичні колажі. Наприкінці тренінгу, присутні поспілкувалися про майбутні плани з профілактичної роботи.