Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У Сумах проходить захист бізнес-планів ВПО та місцевого населення із самозайнятості 

    З 21 лютого на базі ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» проходить захист бізнес-планів внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, що пройшли навчання в рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Проект реалізується Міжнародною організацією з міграції за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 


  

       Так, вже пройшли захист три групи, що проходили відповідне навчання для учасників грантів із самозайнятості та професійної орієнтації і працевлаштування. Очолили захист бізнес-планів представники Міжнародної організації з міграції Віктор Фурсов та Маским Осаволюк. 

 Під час захисту, учасник програми презентували свої ідеї у вигляді готових зразків робіт. Деякі з них, просто зачаровували та дивували присутніх. Проте, для визначення отримувачів фінансової допомоги мають значення не лише таланти учасників, а й бачення чіткого плану розвитку власної справи та можливість конкурентоспроможності на сучасному ринку надання послуг. Учасники, що успішно захистять свої ідеї, зможуть придбати обладнання для розвитку власної справи на суму 21359 грн.          Нагадаємо, що усього навчальні заходи в рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» у Сумській області відвідало 185 осіб, з них 111 внутрішньо переміщених осіб та 74 осіб, що представляють місцеве населення Сумської області.