Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У Сумах сформовано ініціативну групу з представників ВПО та місцевого населення. 

    5 квітня відбулася зустріч ініціативної групи, до якої увійшли представники ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», Сумського державного університету, Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, активних представників внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників малого бізнесу міста Суми. 


     Метою зустрічі стала бажання активних представників громади міста Суми здійснення роботи в напрямку інтеграції ВПО, що проживають на території міста для повноцінної участі у житті громади. В рамках ініціативи було вирішено проведення низки заходів, що матимуть на меті об’єднання громади на основі спільних позитивних дій та вражень. Стратегічним партнером даної ініціативи виступив СумДУ. 

     Так, в рамках ініціативи, планується провести серію навчальних заходів для активістів, підготовка власних фото та відео робіт на тему «Історія культури міста очима його мешканців», фото-квесту по незвичайним місцям та історичним пам'яткам міста Суми, ярмарок талантів (реалізація продуктів власної діяльності громадою міста Суми, у тому числі учасниками проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні») та фестиваль, в рамках якого буде проведено сімейні свята та сімейна спартакіада. 

     «Якщо у Вас є ідеї та Ви бажаєте долучитися до реалізації соціально значущих ініціатив міста Суми та Сумської області, то чекаємо на Вас у команді ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини. Кожна ідея має право бути почутою, а кожна добра ініціатива – реалізованою» - зауважив голова ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба.