Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У зв’язку зі збільшенням набору кількості учасників, подовжено терміни прийому анкет для участі у проекті із самозайнятості ВПО, що проживають на території Сумської області до 9 січня 2017 року!  

    Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» запрошує внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Сумської області прийняти участь у проекті «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні». 


     В рамках проекту у Сумській області передбачається формування 2 груп по мікропідприємництву, 4 груп по самозайнятості та 1 групи по підвищенню професійної спроможності з подальшим наданням гранту. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та надати копії відповідних документів. Анкети для участі у Сумській області подаються за адресою: м. Суми, вул. Кузнечна, 2, офіс 101 з 9.00 до 18.00 за попереднім узгодженням по тел. 095-926-85-04. Прийом анкет закінчується 9 січня 2017 року. Контактна особа Глоба Едуард. 

      Більше інформації за посиланням http://ligasocsumy.com/news/zagholovok_stat_i0123456789

     Проект реалізується Міжнародною організацією з міграції за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.