Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Від ідеї до власної справи! 

     10 серпня відбувся захист бізнес-планів з самозайнятості осіб, що раніше були учасниками реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції для потерпілих від торгівлі людьми та пройшли спеціальне дводенне навчання у місті Суми протягом 22 – 23 липня 2016 року. 


      Усього навчання пройшло 26 осіб та усі вони подали свої бізнес-плани і були допущені до захисту робіт. По завершенню розгляду бізнес-планів, отримати професійне обладнання та інструменти для організації власної справи у еквіваленті до $ 1000 зможуть 17 осіб. Дане обладнання буде придбане та передане даним особам у найближчий термін! 

     Нагадаємо, навчання відбулося в рамках проекту «Розвиток само зайнятості серед осіб які постраждали від торгівлі людьми». Реалізує даний проект на території Сумської області Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та уряду Норвегії. Більш детальна інформація за телефоном (063) 149 49 03. Контактна особа – Едуард Глоба.