Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Відбулася робоча зустріч представників Міжнародної організації з Міграції з посадовцями Сумської ради

     22 лютого в рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» представник Міжнародної організації з Міграції (МОМ) Алі Чабук та голова громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Эдуард Глоба провели робочу зустріч із заступником голови Сумської обласної ради Тетяною Головко.


      Під час зустрічі, присутні обговорили Національний механізм взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Особлива увага була приділена питанням допомоги особам, що потрапили у ситуацію торгівлі людьми. Також були обговорені перспективи нових проектів Міжнародної організації з Міграції, спрямовані на стимулювання трудових мігрантів вкладати наявні ресурси у створення та розвиток малого бізнесу у своїх громадах. 

     Тетяна Головко у ході розмови зазначила, що обласна рада готова підтримувати таку співпрацю Міжнародної організації з міграції з об’єднаними територіальними громадами Сумщини. «Якщо буде така підтримка з вашого боку, обласна рада готова виступити гарантом співпраці та, при можливості, допомогти коштами для проектів ОТГ з обласного бюджету», - наголосила посадовиця. 

     Нагадаємо, що ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» з 2013 року є офіційним представником Міжнародної організації з Міграції на території Сумської області.