Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Відбувся робочій візит до Хотінської та Бездрицької об’єднаних територіальних громад Сумської області 

Відбувся робочій візит до Хотінської та Бездрицької об’єднаних територіальних громад Сумської області22 лютого в рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» представник Міжнародної організації з Міграції (МОМ) Алі Чабук та представники громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Володимир Дементов та Юлія Тарасенко завітали до Хотінської та Бездрицької об’єднаних територіальних громад Сумської області.


      Як і попереднього візиту, метою зустрічі було обговорення з представниками новоутвореної територіальної громад питань щодо дієвого впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. З отриманням нових повноважень, новоутворені територіальні громади також отримали багато проблемних питань, за вирішення яких, вони тепер відповідатимуть самостійно. Так, серед цих питань є проведення профілактичної роботи та безпосередня допомога тим, хто потрапив у ситуацію торгівлі людьми. 

      Під час спілкування активні представники обох громад зазначили, що робота у даному напрямку для них є новою та вони потребують перш за все методичної та консультаційної допомоги. Також під час зустрічі обговорили й питання роботи з трудовими мігрантами, що проживають на території зазначених громад та є уразливими групами для потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Представник Міжнародної організації з Міграції Алі Чабук розказав присутнім представникам Хотінської та Бездрицької ОТГ про програми МОМ та можливі напрямки співпраці у сфері протидії торгівлі людьми та роботи з трудовими мігрантами. 

      
     «Подібні зустрічі є надзвичайно важливими, адже конкретне населення з конкретного населеного пункту може дізнатися про конкретну можливу допомогу! Політикою нашої організації є надання конкретної допомоги мешканцям нашої області. Так з 2012 року, ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» завдяки Міжнародній організації з міграції допомогла отримали допомогу 232 особам, що потрапила у ситуацію торгівлі людьми на суму 1 376 000 203 грн.» - розповіла Юлія Тарасенко, представник ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини».