Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Відбувся робочій візит до Миколаївської об’єднаної територіальної громади Сумської області 

     В рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» представник Міжнародної організації з Міграції Алі Чабук та представники громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Володимир Дементов та Юлія Тарасенко завітали до Миколаївської об’єднаної територіальної громади Сумської області. 


     Метою даного візиту було обговорення з представниками новоутвореної територіальної громад питань щодо дієвого впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Даний проект має на меті сприяти гідному та безперешкодному доступу жителів усіх територіальних громад Сумської області, які постраждали від торгівлі людьми до допомоги і захисту, а також до послуг із попередження торгівлі людьми, що гарантовані їм законодавством та міжнародними зобов’язаннями України у сфері протидії торгівлі людьми. 

     Нагадаємо, що на початку проекту команда ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» провела ряд круглих столів під час яких, учасники ознайомилися зі статистикою, законодавчими актами, що визначають поняття торгівлі людьми та допомогу таким особам, поговорили про ідентифікацію осіб, що потрапили до ситуації торгівлі людьми, механізми взаємодії суб’єктів. Значна увага під час проведення круглих столів була приділена саме соціальному замовленню та його перевагам для громад. Також обговорювали питання про організацію та проведення інформаційної кампанії щодо попередження потрапляння в подібні ситуації та механізм соціального замовлення щодо питань протидії торгівлі людьми.