Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

 Відбувся захист бізнес-планів учасників реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції

     

20 лютого на базі громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» відбувся захист бізнес-планів учасників тренінгу із самозайнятості для осіб, що раніше були учасниками реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції для потерпілих від торгівлі людьми. 


     Приймав захист бізнес-планів представник Міжнародної організації з міграції Алі Чабук. Усього свої бізнес-ідеї захистило 17 осіб. За результатами успішного захисту, учасники реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції зможуть отримати професійне обладнання та інструменти для організації власної справи у еквіваленті до $ 1000. 

     «Наша організація пишається своїм досвідом роботи у напрямку протидії торгівлі людьми та можливістю допомагати тим, хто потрапив у ситуацію торгівлі людьми. Дякуємо Міжнародній організації з міграції за програми та ініціативи, які щороку допомагають тисячам людей, та безпосередньо мешканцям Сумської області. Наразі у нас відбувся захист ідей із самозайнятості  для осіб, що опинилися у ситуації торгівлі людьми та проживають на  території Сумської області. Найближчим часом результати захисту буде повідомлено учасникам програми та опубліковано на нашому офіційному сайті» - розказав Едуард Глоба, керівник ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини».