Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Нові медіа: у Сумах журналістів та блогерів навчали мистецтву комунікації


У Сумах, у рамках проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа»» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»), відбувся тренінг на тему «Професія «блогер»: кроки до успіху». 


Проєкт реалізує ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 


Зустріч розпочалась з вітального слова заступника голови правління ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Володимир Дементов, який привітав учасників з початком навчання, розповів про напрямки роботи громадської організації та проєкт в цілому.«Мистецтву» знаходити спільну мову з будь-якою людиною, незалежно від її віку, соціального статусу та сфери діяльності, навчав митець, засновник та керівник ГО «Голос Вулиці» Дмитро Буйвал (Dmytro Buival). За його словами, один із дієвих методів комунікації – емоція, тобто сила невидимого зв’язку, що, у свою чергу, базується на симпатії, довірі та інтересі до співрозмовника.

Засновник «MIXED Production» Євгеній Котляр ознайомив журналістів і блогерів-початківців із формулою особистісного зростання та поділився знаннями про популярний networking – вміння встановлювати та розвивати горизонтальні зв’язки. 

У свою чергу, секретами успіху в сфері блогерства поділилась відома у Сумах travel-блогер Поліна Уварова, яка розповіла, з чого розпочати шлях блогера, окреслила «плюси» і «мінуси» ведення блогу та розповіла, як тримати увагу аудиторії та де черпати натхнення і ідеї для формування якісного контенту. 

 Учасники тренінгу активно долучались до обговорень під час групової роботи, а наостанок зазначили, що подібні заходи сприяють визначенню молоддю власної позиції та допомагають окреслити пріоритети подальшого розвитку.