Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Сумчанам розказували про те, як не потрапити у ситуацію торгівлі людьми  

    30 липня 2016 року у Сумах на території автовокзалу, залізничного вокзалу та в парку імені Кожедуба волонтери розповсюджували інформаційні матеріали про безпечну міграцію та захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні, популяризували Національну «гарячу лінію» консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми «527», надавали перехожим інформацію про допомогу, гарантовану законодавством України для осіб, які постраждали від торгівлі людьми. 


     Окрім організаторів та волонтерів у інформаційній кампанії також прийняли участь представники «Клініки дружньої до молоді» КУ «Сумської міської дитячої лікарні Святої Зінаїди», управління соціального захисту населення Сумської міської ради, Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління соціального захисту населення Сумської районної адміністрації.    

     Усього за кілька годин було роздано близько 1000 друкованих матеріалів. Перехожі з цікавістю консультувалися у працівників організації та волонтерів стосовно правильного оформлення документів для виїзду за кордон та можливостям перевірити роботодавців за кордоном, щодо їх легальності. Також в цей день в парку імені Кожедуба було розміщенено фотосушку з відомими людьми, метою якої було привернення уваги перехожих до проблем торгівлі людьми. Дані світлина було надано партнером організації Кампанією «А 21» в Україні.

     Нагадаємо, що даний  захід відбувався з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми за ініціативи Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми у координації з Міністерством соціальної політики України та за підтримки Міжнародної організації з міграції. Широкомасштабна інформаційна кампанія «Cпільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні» пройшла у 15 областях України. У Сумській області дану акцію проводила Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», яка з 2013 року є виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції щодо партнерства та співробітництва з реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми на території Сумської області.