Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Вчимося працювати разом! 

     14-15 вересня 2016 року на базі Недригайлівського центру зайнятості відбувся дводенний тренінг для суб’єктів взаємодії національного механізму переправлення осіб які постраждали від торгівлі людьми. Даний тренінг відбувався в рамках реалізації Сумського регіонального компоненту проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні». 


      Метою даного заходу є покращення спроможності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми виявляти та надавати допомогу постраждалим особам відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми». У зазначеному заході взяли участь представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми. 

      Нагадаємо, що проект «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» реалізується на замовлення Міністерства соціальної політики України, за підтримки Координатора проектів ОБСЕ в Україні, Міністерства міжнародних справ Канади. Головний виконавчий партнеру проекту у Сумській області - Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», керівник проекту в Сумській області – Крістіна Сахно.