Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Пройшов другий семінар в рамках проекту «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик» 

     16 – 18 вересня  пройшов другий семінар в рамках проекту «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик». Даний захід відбувся в освітньому домі прав людини, що розташований в селі Количівка, Чернігівської області. 


     

     В роботі семінару взяли участь представники Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Глоба Е.В., Дементов В.О. та радник Сумського міського голови Бєлікова О.М. Під час семінару сумська команда працювала над створенням міської програми з протидії торгівлі людьми. Також фахівці організації мали змогу ознайомитися з досвідом польських колег з Гельсінського Фонду з Прав Людини Ельжбети Чиж та Зенона Колодзей. 

     

     Проект «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик» реалізується Гельсінським Фондом з Прав Людини (Польща), громадською організацією «Март» (Україна), Центром гуманістичних технологій «АХАЛАР» (Україна) в рамках Польско-Канадської Програми Підтримки Демократії, що фінансується коштами польської допомоги для розвитку Міністерства Іноземних Справ Республіки Польща та Канадського Міністерства Іноземних Справ, Торгівлі та Розвитку.