Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Спільними зусиллями для покращення життя громади!

   В рамках проекту «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик» було проведено круглий стіл з депутатським корпусом Сумської міської ради, представниками соціальних служб та цільовою аудиторією, студентством.


    Шляхом анкетування вивчили та дослідили стан поінформованості сучасної молоді стосовно торгівлі людьми як соціальної глобальної проблеми сьогодення, визначено важливість і потрібність інформування учнів професійно-технічних училищ, студентів коледжів з даної проблематики.

    Нагадаємо, що проект «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик» спрямовано на активізацію місцевих громадських ініціатив і організацій до розробки у співпраці з місцевою владою ефективних механізмів консультацій у прийнятті рішень щодо вирішення важливих місцевих проблем. Проект реалізується Гельсінським Фондом з Прав Людини (Польща), громадською організацією «MART» (Україна), Центром гуманістичних технологій «АХАЛАР» (Україна) в рамках Польско-Канадскої Програми Підтримки Демократії, що фінансується коштами польської допомоги для розвитку Міністерства Іноземних Справ Республіки Польща та Канадського Міністерства Іноземних Справ, Торгівлі та Розвитку. Сприяння окремим діям в рамках проекту здійснюють Освітній дім прав людини в Чернігові та Українська Гельсінська спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».