Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Запрошуємо ВПО, що проживають на території Сумської області прийняти участь у проекті із самозайнятості! 

     Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» запрошує внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Сумської області прийняти участь у проекті «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Проект реалізується Міжнародною організацією з міграції за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 


     В рамках проекту у Сумській області передбачається формування 2 груп по мікропідприємництву, 4 груп по самозайнятості та 1 групи по підвищенню професійної спроможності з подальшим наданням гранту. 

Проект складатиметься з наступних етапів: 

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ за наступними напрямками: «Професійне орієнтування», «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво»; 

ЕТАП ІІ. ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ - для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану (групи «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво») або заявки на курси перекваліфікації (група «Професійне орієнтування»). 

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ АБО ЗАЯВОК - коротка презентація бізнес-плану чи заявки на перекваліфікацію перед комісією МОМ, в результаті якої буде прийняте рішення про виділення гранту. 

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ - для 60% учасників проекту кожної з груп буде виділено грант для закупівлі обладнання (групи «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво») або проходження курсів перекваліфікації (група «ПрофесійнеВимоги до учасників проекту:-для усіх груп навчання на момент подачі документів та реалізації проекту бути офіційно зареєстрованою внутрішньо переміщеною особою (ВПО) на території Сумської області та мати відповідну підтверджуючу довідку;-вік учасників усіх груп від 18 до 60 років;-для групи «Мікропідприємництво» досвід підприємницької діяльності (щонайменше 6 місяців), наявне свідоцтво про реєстрацію ФОП, ПП чи ТзОВ та свідоцтво про сплату єдиного податку, власником якого є заявник. 

Перевага віддається одиноким жінкам з дітьми, особам із інвалідністю, жертвам домашнього насильства та інших видів гендерного насильства! 

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та надати копії відповідних документів (копії паспорту, ідентифікаційного коду, дійсної довідки ВПО та документи, що підтверджують реєстрацію ФОП, ПП чи ТзОВ). Анкети для участі у Сумській області подаються за адресою: м. Суми, вул. Кузнечна, 2, офіс 101 з 9.00 до 18.00 за попереднім узгодженням за тел. 095-926-85-04. Контактна особа Глоба Едуард. 

 Подача анкет закінчується 30 грудня 2016 року (п’ятниця) о 15.00.   

Детальна інформація за посиланням http://iom.org.ua/ua/mom-rozpochinaie-rozpochinaie-noviy-proekt-pidtrimki-samozaynyatosti-vnutrishno-peremishchenih-osib