Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Пройшло навчання для потерпілих від торгівлі людьми

    10 лютого пройшов тренінг із самозайнятості для осіб, що раніше були учасниками реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції для потерпілих від торгівлі людьми на території Сумської області. Навчання провела команда ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини». 


     Під час тренінгу, учасники отримали нові знання з фінансової грамотності та опанувати корисні навички зі створення і розвитку власної справи. На початку було проведено аналіз місцевого ринку праці, поговорили про дієві шляхи пошуку роботи. Присутні дізналися про те, як оформити підприємницьку діяльність та започаткувати і вести власну справу, скласти свій бізнес-план та впровадити його в життя. 

      Усього у навчанні взяло участь 28 потерпілих від торгівлі людьми. Наразі учасники тренінгу розробляють власні бізнес-плани. 20 лютого відбудеться захист підготованих та відповідно оформлених бізнес-планів. Особи, що успішно їх захистять зможуть отримати професійне обладнання та інструменти для організації власної справи у еквіваленті до $ 1000. Більш детальна інформація за телефоном (063) 149 49 03. Контактна особа – Едуард Глоба.