Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Міжнародна конференція на тему: "Протидія торгівлі людьми з метою трудової експлуатації" 

06-07 липня 2017 року в Києві представники громадської організації  "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" прийняли участь в міжнародній конференції на тему «Протидія торгівлі людьми з метою трудової експлуатації».


 На конференції  близько 180 ключових українських та міжнароднихекспертів зустрілися для обговорення шляхів посилення роботи з протидіїтрудової експлуатації під час дводенної конференції в м. Київ.Конференція, організована Координатором проектів ОБСЄ в Україні успівпраці з Міністерствами соціальної політики та внутрішніх справ,Національною поліцією, Генеральною прокуратурою та Верховним Cудом,зібрала соціальних працівників, інспекторів праці, співробітників поліції,прокурорів, суддів та неурядові організації з усіх регіонів країни, щобобговорити проблеми, пов’язані з виявленням та реагуванням на випадкиексплуатації та торгівлі людьми з метою примусової праці в межах та замежами України.

Національні учасники та міжнародні доповідачі з Бельгії,Нідерландів та Великої Британії обговорять важливі аспекти запобігання тареагування на злочини, пов'язані з торгівлею людьми з метою трудовоїексплуатації, а також поділяться практичними прикладами, позитивнимдосвідом та інструментами. Конференція проводиться в рамках проектуКоординатора проектів ОБСЄ " Поширення Національного механізму взаємодіїсуб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, вУкраїні ", що реалізується за фінансової підтримки урядів Канади таНімеччини.