Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Міжнародна конференція з протидії сексуальної експлуатації дітей 5-6 жовтня у Києві Єдуард Глоба приймає участь у міжнародній конференції, присвяченій протидії сексуальної експлуатації дітейітей та сексуального насильства щодо них. Захід організовується Проектом Ради Європи "Боротьба з насильством щодо жінок та дітей в Україні".


       Усіх учасників вітав сам пан Мортен Енберг (Голова Офісу Ради Європи в Україні).Серед доповідачей першого дня були:пан Мартін Хаґстрьом - посол Королівства Швеція в Україні (tbc),пані Наталія Федорович, заступник Міністра соціальної політики України,пан Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини,пані Аксана Філіпішина, Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності, Секретаріат Уповноваженого ВР України з прав людини (Омбудсмен). 

     На виступах підіймалося питання й Лансаротської конвенції. Говорили про й про захист дітей від сексуального насильства з використанням засобів інформаційно-комунікаційних технологій, роль громадських організацій та участь дітей в процесі моніторингу за виконанням Лансаротської конвенції. Другий день розпочався з питання діяльності Ради Європи проти сексуальної експлуатації дітей та сексуального насильства щодо них: проекти, кампанії, інструменти. Загалом кожен із учасників має певний досвід у протидії данній проблемі і тому ця конференція - своєрідний обмін досвідом, як українським так і європейським. Адже лише так можна досягнути результату.